Головна <Про нас

Про нас

17 років на туристичному ринку!

Опинившись біля витоків відродження культури організованого туризму, ми визначили свою місію як постійне прагнення вдосконалювати якість відпочинку в нашій країні та за її межами, відкриваючи нові можливості та розсуваючи горизонти уявлення про відпочинок. За нашими плечима біля 20 відвіданих країн, безліч курортів в них, сотні проінспектованих готелей і, звичайно, тисячі задоволених туристів! Бажаєте бути впевнені, що з Вашим відпочинком буде все гаразд, готель відповідатиме відгукам та фото у рекламі, документи та виліт видані у термін? Запрошуємо до нас! Ми пропонуємо:
  • щодня оновлювану база найкращих турпутівок провідних туроператорів на всі напрямки, включаючи спеціальні пропозиції та “гарячі” тури;
  • розробку і прорахунок індивідуального маршруту;
  • авіаквитки в будь-яку країну світу;
  • медичне страхування.
Ми гарантуємо підтримку 24/7- від оформлення заявки на тур – до повернення з відпустки. У будь-якій ситуації Ви можете зателефонувати до нашого менеджера з туризму і він допоможе вирішити всі питання. Ми завжди робимо так, щоб після повернення Ваша вдячність перевершила всі наші і, тим більше, Ваші очікування. А також, щоб Ви рік у рік довіряли нам організацію не лише свого відпочинку, а й відпочинку своїх близьких та знайомих. Іноді відпочинок може стати справою всього життя! Так сталося і з нами! Ми знаємо координати щастя!

НАША КОМАНДА

Мінчук Тетяна Вікторівна – керівник.

«Інвестиції в подорожі це інвестиції в себе.» — Меттью Карстен.

Туризм невідривно пов’язаний з таким поняттям, як відпочинок. Відволікання від напруженої роботи, зміна обстановки, можливість займатися спортом, розважатись і просто отримувати приємні відчуття від навколишнього середовища – вирішальні мотиви для діяльності нашої компанії.

Антоненко Юлія – менеджер з туризму.

«Щороку відвідуй місце, де ти ніколи не був.» — Далай Лама.

Менеджер з туризму втілює Ваші мрії про відпочинок, на який кожен з Вас чекає з нетерпінням. З одного боку здається, що це найромантичніша та найцікавіша професія — свято щодня, можливість подорожувати у далекі країни за обов’язком служби. Але це різні речі — відпочивати самому чи грамотно організувати безпроблемний відпочинок, який залежить від багатьох людей та обставин.

Варівченко Олександра – менеджер з туризму.

«Не люди роблять подорожі, а подорожі створюють людей.» — Джон Стейнбек.

Менеджерів з туризму іноді називають продавцями мрії, і це ім’я виправдане. Адже їхня робота – забезпечити Вам комфортний і незабутній відпочинок незалежно від того, чи хочете Ви поніжитися на пляжі, поринути в екзотику, або влаштувати собі екстремальну відпустку.